Водонагрівач із сухим ТЕНом SVD від компанії Vogel flug — це електричний накопичувач води зі спеціальним покриттям із високотемпературної скло-титанової емалі з випалом за температури 850 градусів.
Внутрішній бак електричного водонагрівача Vogel flug Standart виготовлений зі спеціальної, низьколегованої сталі виробництва Австрія, завтовшки 1,8мм.
Для забезпечення теплоізоляції внутрішній бак ізольований шаром термоізоляції з гомогенної поліуретанової піни, без хлорфторвуглецю, завтовшки 25мм. Щільність ізоляції гарантує мінімальне тепловіддання нагрітої в бойлері води.
Характеристики
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
|---|---|
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 28.5 кг |
| Время нагрева | 1.2 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 95.3 х 44.5 х 46.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Хорватія |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 100 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 183 ₴




