Функції та особливості:
Захист: іонний контроль полум'я автоматично відключить подачу газу при згасанні полум'я пальника, що повністю виключає витік газу.
Економія енергії: В апараті використовується вдосконалений газовий блок, який дозволить економити газ і використовувати водонагрівач у більш економному режимі.
Робота при низькому тиску води: водонагрівач працює, навіть якщо тиск води в системі 0,01 МПа (0,1 Бар), а значить підходить користувачам, які живуть на верхніх поверхах або мають низький тиск води в трубопроводі.
Захист від сухого горіння: при увімкненні водонагрівача без протоки води пристрій захисту автоматично відключить подачу газу.
Захист від високого тиску: як тільки тиск води перевищить 1 МПа, запобіжний клапан автоматично зменшить тиск, щоб уникнути пошкоджень.
Захист від перегріву: при нагріванні води в апараті вище 75 ° С спрацює датчик перегріву і припинить подачу газу в пальник.
Контроль використання: Після 20 хвилин безперервної роботи апарат автоматично вимикається в цілях безпеки. Для продовження роботи необхідно просто закрити і знову відкрити кран з водою.
Контроль тяги: якщо тяга в димарі недостатня і з'явиться небезпека надходження продуктів згоряння до приміщення, пристрій контролю тяги негайно відключить подачу газу.
Модуляція полум'я: висота полум'я автоматично підлаштовується під необхідні умови, що дозволяє оптимізувати режим роботи апарату та зменшити витрати газу. Вам необхідно лише виставити бажану температуру на панелі керування, а далі колонка сама буде підтримувати її не залежно від протоку води.
Цифровий дисплей із сенсорним керуванням та індикатором низького заряду батареї забезпечує просту та зручну експлуатацію пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Атем |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 10 кг |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 22.4 кВт |
| Производительность | 10 литр/мин |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Газовый |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 610 мм |
| Глубина | 188 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Ширина | 350 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Датчик ионизации | Да |
| Дисплей | Да |
| Максимальное давление воды | 8 бар |
| Минимальное давление воды | 0.2 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Электронное |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Потребление природного газа | 2.24 куб. м/час |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Тип топки | Открытая |
Информация для заказа
- Цена: 9 974 ₴


