Бойлер Mixxus EWH-04100 Flat Dry WH0019 100 літрів - ефективний пристрій накопичувального типу, оснащений нагрівальним елементом сухого типу. Обсяг бака становить 100 літрів, що ідеально підходить для сім'ї з 3-4 осіб.
Бойлер Mixxus EWH-04100 Flat Dry (WH0019) працює в автоматичному режимі: користувачеві потрібно тільки виставити бажану температуру нагрівання, і пристрій буде автоматично підтримувати її. Навіть під час випуску нагрітої води, наприклад, під час прийняття душу, холодна вода буде додаватися. При цьому потоки різної температури не змішуються. Нагрівання здійснюється за допомогою якісного нагрівального елемента (ТЕНа) сухого типу потужністю 2000 Вт. Усередині конструкції встановлено магнієві аноди, які перешкоджають утворенню накипу на нагрівальних елементах. Як підтверджують наші тести, це дає змогу значно подовжити термін служби обладнання.
Переваги Бойлер Mixxus EWH-04100 Flat Dry WH0019 100 літрів
Ефективний накопичувальний тип з об'ємом 100 літрів, ідеальний для сім'ї з 3-4 осіб.
Автоматичний режим роботи - користувач лише встановлює бажану температуру.
Підтримка постійної температури води навіть під час використання.
Якісний нагрівальний елемент (ТЕН) сухого типу потужністю 2000 Вт.
Наявність магнієвих анодів, які запобігають утворенню накипу на нагрівальних елементах.
Подовжений термін служби завдяки захисту від накипу.
Плоска форма бойлера, що дозволяє економити простір.
Максимальна температура нагріву до 75°C.
Вертикальна настінна установка для зручного монтажу.
Підключення води знизу, що спрощує інсталяцію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MIXXUS |
| Страна производитель | Китай |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 7 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1170 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4820224451503 |
| Вага в упаковці | 27 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 76.6 х 36.5 х 40.4 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 79.7 х 39.5 х 43.4 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Год выпуска | 2023 |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Інструкція з експлуатації Упаковка Кріпильні анкери 2 шт Дренажна трубка ПЗВ |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Покриття шаром титанової емалі з підвищеним вмістом титану та хрому |
| Мощность ТЭНов | 1 х 700 Вт 1 х 1300 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 50 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);Два ТЕНи;Дисплей;З кабелем живлення |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Серия | CUBE |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 14 000 ₴


