Ізоляція високої якості
Високоякісна екологічна теплоізоляція забезпечує найбільш економічне використання електроенергії і мінімальні втрати тепла.
Подвійний захист від корозії
Надчиста емаль і великий магнієвий захисний анод гарантують довгий термін служби навіть при найскладніших умовах експлуатації без будь-яких шкідливих домішок у воді.
«Сухий» ТЕН
Нагрівальні елементи вставляються зовні в сталевий емальований фланець, що забезпечує тривалий термін служби, так як нагрівальні елементи не знаходяться в контакті з водою.
Управління за допомогою терморегулятора
Ручка терморегулятора дозволяє регулювати температуру води у водонагрівачі і встановлювати економічний режим і захист від замерзання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 30 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 9 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 829 мм |
| Глубина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 799 ₴


